Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 3, 2017 in Inne |

Duży Lotek w Lotto

Duży Lotek w Lotto

Duży Lotek.. Kto nie zna reguł tej słynnej zabawy? Tej zabawy, w której padają wygrane rzędu nawet do kilkudziesięciu milionów polskich złotych. Tej zabawy, która odmienia życie nie jednego Polaka. Oby na dobre, bo czasami i na gorsze.
Gra polega na skreślenia symbolicznych sześć cyfr. Jeśli sprawdzimy wynik dużego lotka i okażą się takie same jak te, na kulach wytypowanych przez maszynę to możemy się cieszyć główną wygraną w Toto Lotka.

 

Trzy razy w tygodniu padają główne wygrane rzędu kilku lub kilkunastu lub nawet do kilkudziesięciu milionów polskich złotych. To dość często więc zdawać by się mogło, że nie tak ciężko jest trafić główną wygraną. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę osób grających to już ten stosunek nie wydaje się aż taki optymistyczny, a raczej staje się pesymistyczny. Jednak ludzie dalej grają i próbują swojego szczęścia. Niektórym wychodzi innym nie. Jednak zawsze warto spróbować, ponieważ jeśli nie spróbujemy to nigdy się nie dowiemy czy mamy to szczęście czy nie. A szczęściu niekiedy a czasami nawet często trzeba dopomagać. Może akurat się do nas uśmiechnie.